Portfolio Category: Hizmetlerimiz

PATLAYICI TAŞIMACILIĞI

Kimyasal ve yanıcı madde taşımacılığında uluslararası standartlara uygun ‘’yeşil lojistik’’çevre dostu  anlayışıyla  hizmet veren Maksimum Lojistik,yurt içi her noktaya düzenli ve güvenilir  bir taşımacılık hizmeti sağlamaktadır.. ADR ve SCR5  belgeli personelleriyle birlikte talep edilen sevkiyatları ,uluslarası kalitede bir hizmet niteliğinde gerçekleştirmektedir.
Read more

PROJE TESLİMATI

Maksimum Lojistik,  yurt dahilinde tüm noktalar arasında gerçekleştirilecek toplu ve proje bazlı taşımalarınızda ‘’operasyonel’’ ve ‘’optimum maliyet’’ çözümleriyle hizmet vermektedir. Yükleriniz araç yola çıkmadan sigortalanarak, doğru zamanda istenilen noktaya güvenle ulaştırılır.
Read more

EV TESLİMATI

Ev teslimatı taşımacılığında, hizmet kalitesini ‘yeni nesil lojistik’ anlayışıyla sağlayan Maksimum Lojistik, bu konuda sektörde ilkleri yaratmıştır. Müşterilerine de takip olanağı sağlayan B2B projeleriyle, ev teslimat hizmetinde de ‘ihtiyaca yönelik’ süreçler sağlamaktadır. *Teslimat bilgileri sadece depo olan lokasyonlarda geçerlidir.
Read more

FTL TAŞIMA VE LTL TAŞIMA

Lojistik operasyonlarının her aşamasında optimum maliyet ve maksimum verimlilik sloganıyla çözümler sunan Maksimum Lojistik, Türkiye’ nin her noktasına talep edilen komple ve parsiyel ürün  taşımalarını; takip edilebilir ve ölçülebilir  süreçleriyle  etkin bir şekilde gerçekleştirmektedir.
Read more