tr en

Depo Yönetimi, Depolama

depo yönetimi

Depolama müşterilerimize, isteğe göre günlük, aylık veya yıllık olarak güvenlikli, sigortalı, forkliftli, raflı ve personeli hazır, sinerjisi oluşturulmuş A kalite hizmet sunmaktayız.

Üretimden depoya, depodan tüketime tüm dağıtım araçlarınızın karşılanması, sevkiyat irsaliyesi düzenlenmesi, gereksinimlerinize göre stok ve depolama raporlarının hazırlanması için depo yönetimi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. İsterseniz tüm yapılandırmanızı firmamızın geliştirdiği Maxlines Sistem üzerinden kurabilir, 24 saat online sistemimiz sayesinde stoklarınızı her an dünyanın her yerinden yönetebilirsiniz

İsterseniz tüm yapılandırmanızı firmamızın geliştirdiği Maxlines Sistem üzerinden kurabilir, 24 saat online sistemimiz sayesinde stoklarınızı her an dünyanın her yerinden yönetebilirsiniz.

  • Tüm ambar, stok ve depo alanlarımız yüksek ve raflıdır.
  • Depolarımızdaki elleçleme, etiketleme, paketleme, istifleme, mal hazırlığı, paletli ve paletsiz stoklama işlemleri tamamen sigortalıdır.
  • Mobilya, Yapı malzemesi, demirbaş, kuru gıda, arşiv ve diğer her türlü kuru emtia Büyükçekmece ve diğer illerdeki ambar depo stok alanlarımızda güvenle korunur ve işlem görür.
  • Maxlines ERP Lojistik sistemi ile ürünler kusursuz bir biçimde depo içinde ve dışında izlenir, takip edilir ve envanter sayımı yapılır.
  • Lojistik KPI lar müşterinin talepleri doğrultusunda istenen gün ve şekilde paylaşılır.